Skorzystaj z naszego kalkulatora

Oblicz jaki ślad węglowy generuje Twoja firma ENG

kalkulator slabu weglowego

Po co liczyć
ślad węglowy?

Chcesz wyróżnić się lub utrzymać swoją pozycję na rynku? Pozyskać nowych, ważnych kontrahentów? Pomóc planecie? To bardzo dobre, ale nie jedyne powody dla których warto zacząć liczyć swoje emisje!

Co dokładnie
należy liczyć?

Według GHG Protocol należy monitorować trzy zakresy (ang. scope 1,2,3), które powstały jako propozycja standardów liczenia emisji gazów cieplarnianych w przedsiębiorstwie. Każdy z nich obiera inny obszar działalności i emisji z nią związanych, zarówno wewnątrz firmy jak i poza nią.

Jak działa kalkulator?

Nasze narzędzie jest zaawansowane i proste w obsłudze, co umożliwia korzystanie z niego każdemu, jednocześnie dostarczając jakość zgodną z wszelkimi wymogami. Liczymy emisje gazów cieplarnianych zgodnie z międzynarodowym standardem GHG we wszystkich trzech zakresach.

Sprawdź jak

Działa nasz kalkulator

Oblicz ile CO2e Twoja działalność zostawia w atmosferze i dołącz do liderów zmiany w biznesie. Dowiedz się jak zminimalizować szkodliwy wpływ na planetę.

Dla jakich branż?

Środowisko

Pompy ciepła

Paliwowa

Przemysł

Wodociągi

Odpady

Akumulatory

Rośliny

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie. View more
Akceptuję