Pobierz BEZPŁATNY e-book!

Dowiedz się czym jest raportowanie niefinansowe oraz kiedy Twoja firma będzie musiała raportować swój ślad węglowy!

Podaj dane i otrzymaj dostęp do ebooka

zaznacz wszystkie zgody

Dowiesz się m.in.

W e-booku znajdziesz informacje między innymi o tym, co kryje się pod pojęciem śladu węglowego i raportowania informacji niefinansowych oraz kogo dotyczy ten obowiązek! Sprawdź jak uniknąć dotkliwych kar oraz pozostać konkurencyjnym na rynku.

W e-booku piszemy równiez o:

  • Ślad węglowy - co musisz wiedzieć już dziś?

  • Co oferuje Responsiblee oraz jak nasza usługa pomoże Ci w obliczeniu śladu węglowego

  • Co oznacza raportowanie informacji niefinansowych - jak należy wypełnić obowiązki raportowe?

  • Na czym polega redukcja emisji oraz jakie kontrowersje wzbudza

Pobierz bezpłatny e-book
okładka ebooka responsiblee

Co to jest ślad węglowy

O konieczności raportowaniu śladu węglowego mówi się ostatnio coraz więcej. Temat pojawia się w mediach i na konferencjach, jednak mało kto ma świadomość, jak wielu przedsiębiorców raportowaniefaktycznie dotyczy. Wymóg raportowania ESG to część szerszych regulacji wprowadzonych na poziomie instytucji Unii Europejskiej, które za cel mają m.in. walkę ze zmianami klimatu. Przeczytaj szczegóły w naszym e-booku!

Jeżeli już teraz chcesz poznać ofertę Responsiblee oraz dowiedzieć się, jak nasze rozwiązanie ułatwi Ci obowiązek raportowania, zapraszamy do kontaktu z zespołem pod adresem contact@responsiblee.net

Nasz zespół może udzielić dodatkowej konsultacji dla Twojej firmy, udzielimy też odpowiedzi na pytania, na które odpowiedź nie znalazła się w bezpłatnym e-booku. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie oraz wyjaśnimy wszystkie szczegóły związane z obsługą aplikacji Responsiblee.

Pobierz bezpłatny e-book
Dlaczego my

Wojciech Przygrodzki

Odpowiedzialny za nadzór merytoryczny nad treścią e-booka. Współzałożyciel Responsiblee, odpowiedzialny za strategię i rozwój narzędzia. Pasjonuje się tematem zielonej transformacji oraz skalowaniem i rozwojem technologicznych startupów. Pasją z życia prywatnego jest psychologia, szczególnie teorie osobowości

Pobierz BEZPŁATNY e-book już dziś. Zacznij mierzyć ślad węglowy w swojej firmie z Resonsiblee!

Podaj dane i otrzymaj dostęp do ebooka

zaznacz wszystkie zgody